Oferta

Roltrans KWJ Czerep to profesjonalna, dynamicznie rozwijająca się firma transportowa. Oferujemy usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Specjalizujemy się w przewozach materiałów sypkich naczepami samowyładowczymi. Bezpieczeństwo ładunku oraz jego punktualne doręczenie zapewniają doskonale wyszkoleni i doświadczeni kierowcy, a dodatkową gwarancją jest ubezpieczenie ładunku. Od 2012 roku posiadamy certyfikat GMP.

Roltrans KWJ Czerep zajmuje się transportem na terenie Unii Europejskiej w związku z czym posiada wszystkie niezbędne uprawnienia wymagane dla przewozu międzynarodowego. Najczęściej wykonywane kierunki to Litwa, Łotwa i Estonia oraz Słowacja, Czechy, Węgry, Niemcy, Holandia.

Wśród przewożonych towarów dominują: węgiel, zboże, inne płody rolne, kruszywa, śruty, nawozy, sól, materiały budowlane itp. Ponadto zajmujemy się profesjonalną obsługą inwestycji budownictwa drogowego. Uczestniczymy w dużych projektach infrastrukturalnych realizowanych  w naszym regionie.


W tej chwili dysponujemy taborem 20 ciągników siodłowych z naczepami samowyładowczymi o ładowności do 27 ton oraz kubaturze do 55 m3.  Naczepy wywrotki są wyposażone w szybry zbożowe oraz rękawy ułatwiające rozładunek, szczelne plandeki oraz klapodrzwi. Ponadto każdy pojazd przewożący komponenty do produkcji pasz wyposażony jest w książki mycia i dezynfekcji, co pozwala nam spełniać wymagania stawiane przez naszych klientów.

Marką dominującą w naszym taborze jest Scania.

Dyspozycyjność naszych pojazdów oraz wykwalifikowana kadra kierowców wraz z osobami zarządzającymi w/w taborem jest naszym priorytetem. Wieloletnie doświadczenie w zakresie przewozów płodów rolnych i materiałów sypkich pozwala na szybkie oraz rzetelne realizowanie podjętych zleceń. Przedkładając powyższą ofertę mamy nadzieję, iż znajdzie ona Państwa zainteresowanie.