O firmie

Roltrans KWJ Czerep Spółka Jawna jest firmą, która na pierwszym miejscu stawia profesjonalizm oraz satysfakcję klienta. Szeroki wachlarz usług umożliwia optymalne dostosowanie oferty do Państwa potrzeb przy równoczesnym zachowaniu dogodnych warunków.

 

Nasza firma istnieje od  1989 roku i od początku ma charakter rodzinny. Od 2007 roku ROLTRANS działa formalnie jako Spółka Jawna. Nasza baza zlokalizowana jest w Mońkach, 40 kilometrów od Białegostoku. Priorytetem dla nas jest wysoki poziom świadczonego serwisu, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dbając o satysfakcję klienta z wykonanej usługi.

 

Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy. Posiadamy zestawy samowyładowcze. Oferujemy również sprzedaż kruszyw. Zajmujemy się także importem ciągników siodłowych i naczep.

 

Naszym największym atutem, poza w pełni zaopatrzonymi samochodami, 30-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku jest doskonale wyszkolona i doświadczona ekipa kierowców. Ciężarówki to nasza pasja, dlatego wraz z całą załogą dopełniamy wszelkich starań by nasze auta wyróżniały się na drodze.

 

      

          ***  30 lat w branży ***